Unique Flat On The Grand Place

Belangrijkste voorzieningen

  • 330 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    Op een eersteklas locatie op 7 minuten wandelafstand van het Choco-Story Museum, biedt Unique Flat On The Grand Place Brussel plaats aan maximaal 8 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

    Dit appartement van 330 m² is bekend om zijn ligging in de Brussel Centrum wijk, op maar 1 km van de Sint-Jacob-op-de-Koudenbergkerk en binnen het bereik van de Musée Magritte. Bovendien ligt 3-slaapkamer Unique Flat On The Grand Place binnen slechts 6 minuten lopen van de Grote Markt. U kunt ook het Museum Autoworld Brussels bereiken, op 3 km verderop.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in Unique Flat On The Grand Place met een complete keuken, ingericht met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast voor uw comfort. De bushalte Begijnhof, op 10 minuten wandelafstand ervandaan, en het metrostation De Brouckere, op 550 meter loopafstand, zorgen ervoor dat dit 3-badkamer appartement een uitstekende uitvalsbasis is om de stad te verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Unique Flat On The Grand Place Brussel

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto Unique Flat On The Grand Place Brussel Buitenkant foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 330 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Unique Flat On The Grand Place Brussel

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Unique Flat On The Grand Place Brussel

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in België

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Unique Flat On The Grand Place?
      De grootte van Unique Flat On The Grand Place is 330 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Unique Flat On The Grand Place Brussel